3 Comments “(Polski) Niezaprzeczalne przygotowania wojenne Rosji”

 1. 1 Fascjol

  Dlatego taki protest przeciwko tarczy p.rakietowej w Europie.

 2. 2 Grzechu

  w czasie II wojny swiatowej Amerykanie nam raczej nie pomogli i teraz zapewne tez tego nie zrobia w razie ataku przypuscmy rosjanow.Skad wiedza ze maja stare rakiety mogly zostac swietnie zmodyfikowane lub wytworzone nowe przeciesz Rosja to ogromny teren i nie kontrolowany przez inne panstwa .Nie bede sie rozpisywal bo napisal bym jeszcze amerykanach i ich dzialaniach militarnych.Wiekszosc swiatowych dobr posiada USA wiec to kraj bardzo szybko rozwijajacy sie i najbardziej sklonny do podbijania cennych terenow i budowania swojej gospodarki.np Tarcza antyrakietowa w europie to duzy znak w celu zblizania sie do rosji amerykanow, tak wiec moim zdaniem polska zgadzajac sie na tarcze staje pelnofunkcjonalnym wrogiem Rosjan co moze prowadzic do zimnej wojny i jak zwykle z udzialem Polakow ktorymi steruje Ameryka i pewnie jeszcze Ukraincow.

  Macie juz tyle terenow i zloz wszystko ponad to jest CHCIWOSCIA.Dotyczy sie takze Polskiej polityki ktora swoimi dzialaniami zle wplywa na gospodarke oraz nasza armie oslabiona poprzez odwalanie za amerykanow brudnej roboty np.w iraku,oczywiscie za pieniadze ktore i tak amerykanie nam ukradli tonac w bogactwacxh i przyjemnosciach.

  Moim zdaniem Polska zamiast sie buntowac bo Rosja cos nam zrobila razem z Ukraina i innymi panstwami podpisac pakt z Rosja , ktora wedlug mnie nie chce zajac polski tylko odebrac pieniadze amerykanom ktore przywlaszczaja z ogromna wiekszosia dla swojego interesu.No niby dlaczego Ameryka jest swiatowym supermocarstwem poniewaz ich gospodarka biegnie stale do przodu z ogromnymi odskokami przed innymi panstwami i to za pieniadze ktore powinny rownomiernie nalezyc dla wszystkich krajow potrzebujacych tych pieniedzy !

  Ale to tylko moje rozmyslenia i przypuszczenia chodz jak wiemy jestesmy malym panstwem na malym kontynencie i nie my jestesmy najwazniejsi na ziemi

 3. 3 michał

  Polska nie istnieje – jest tylko dziwaczny twór, który w istocie jest kontynuacją prlu. “Nasza armia” nie jest naszą – a w każdym razie nie moją – jest tylko koniem trojańskim w NATO. Nie ma żadnej Rosji. Rosja upadła w listopadzie 1917 roku, by nigdy się nie podnieść. Zapanowała wówczas w Moskwie i Petersburgu szajka międzynarodowych opryszków. Po wielu latach krwawych rządów, szajka wysunęła w latach 60. długoterminowy plan pozornego upadku komunizmu i wprowadziła go ostatecznie w życie pod koniec lat 80.

  Tarcza nigdy nie miała być zwrócona przeciw sowietom, bo Amerykanie nie uważają ich za wrogów. Nigdy także sowietom nie przeszkadzała, ale jak zwykle wywołali spór o element bez znaczenia, gdy jednocześnie zwiększają wielokrotnie swój budżet wojskowy.

  To co ma Pan do powiedzenia o “pieniądzach, które na Amerykanie ukradli, tonąc w bogactwach i przyjemnościach”, więcej mówi o Pańskich kompleksach niż o rzeczywistości.

Comment

Language

Books Published by The Underground

Order here:Jacek Szczyrba

Punkt Langrange`a

H
1946
 
J.R. Nyquist
Koń trojański
 
Dariusz Rohnka
Wielkie arrangement

Dariusz Rohnka
Fatalna Fikcja