4 Comments “(Polski) Janek, Franek, Bolek? Wszystko jedno”

 1. 1 Zbigniew Dziura

  Niestety to jest prawdziwe, tylko jak rozpoznać takich proroków, a było ich już wielu i zdaje się, że tego którego cytujesz dlugo uznawano za fałszywego, a niektórzy nie uznają go do dziś.

 2. 2 michał

  Nie jestem pewien, czy do końca rozumiem. Cytuję powyżej Jezusa Chrystusa z Ewangelii Świętej. Jezus nie był prorokiem, ale Synem Bożym. Cytuję także Józefa Mackiewicza, którego wielu uważa za “proroka antykomunizmu”, ale – choć coś w tym niewątpliwie jest – ja wolę widzieć w nim jasno i konsekwentnie myślącego człowieka.

  Na pytanie, jak rozpoznać fałszywych proroków, udziela chyba odpowiedzi Ewangelia: “po owocach ich poznacie ich”. A uznanie? Uznanie jest zawsze subiektywnym aktem, na które obiektywna rzeczywistość ma niewielki wpływ.

 3. 3 Webmaster

  Этот блог заслуживает похвалы. Обязательно напишу про него на закрытом форуме вебмастеров. Думаю, вебмастера согласятся со мной. Кстати вы можете присоединиться к сообществу вебмастеров, закрытый форум вебмасетров.

 4. 4 Dariusz Rohnka

  Proszę wybaczyć, że odpowiadamy wyłącznie w języku polskim, ale niestety żaden z członków redakcji nie włada językiem rosyjskim w należytej mierze.
  Dziękujemy bardzo za słowa uznania pod adresem naszej witryny.

Comment

Language

Books Published by The Underground

Order here:Jacek Szczyrba

Punkt Langrange`a

H
1946
 
J.R. Nyquist
Koń trojański
 
Dariusz Rohnka
Wielkie arrangement

Dariusz Rohnka
Fatalna Fikcja